Misyonumuz & Vizyonumuz


Müşterilerimiz ile kurduğumuz uzun süreli iş ortaklığının temel sebebi olarak müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ürün ve fiyat çözümleri iler onlar için yarattığımız artı değerler olarak görüyoruz.

Üretimimizi geliştirerek yapı kimyasalları sektöründe en kaliteli ürünleri üretmeye kendimizi adadık. Temel değerlerimiz kalite, yenilikçilik, sürdürülebilirlik ve şeffaflıktır.

Dünyanın lider yapı kimyasalları üreticisi olmak için AR-GE, üretim, teknik destek, satış ve uygulama dahil olmak üzere farklı operasyonları koordine ediyoruz.

Temel kalite anlayışımız müşteri beklentilerini karşılamak ve müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenli bir ortamda çalışması önem verdiğimiz diğer sorumluluk alanlarımız içindedir.

Üretimini ve satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin yanı sıra ürün portföyünü genişleterek müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

AR-GE çalışmalarına verdiğimiz önem ile üretim hacmini büyüterek Türkiye’nin bu sektörde dışa bağımlılığını azaltmak yegane hedefimizdir.

Son olarak, bir yandan hali hazırda olan ve gelecekteki müşterilerimize, ortaklarımıza ve müteahhit firmalara mümkün olan en kaliteli profesyonel hizmeti verirken, malzeme güvenilirliği, ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi ve fiyat ile tercih edilen, küresel ölçekte aktif bir şirket olmak, aynı zamanda, eğitim, yaratıcılık, saygı, iş güvenliği ve kişisel gelişimin ana ilkeler olarak benimsendiği bir iş ortamı oluşturmaktır.

Misyonumuz & Vizyonumuz