YAPI DEKORASYON

Ev dekorasyonu
Ofis dekorasyonu                         
Villa dekorasyonu
Bahçe dekorasyonu
Duvar dekorasyonu
Zemin dekorasyonu
Tasarım eşyalar

 

Her türlü dekorasyon alanında hizmet veren firmamız tüm gelişmeleri ve fuarları takip ederek daima kendini yenileyen profesyonel, dinamik ve genç kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.
Estetik tasarımlar ve sınırsız çözümler sunan firmamız müşteri istekleri ve hissettikleri doğrultusunda en doğru kararlar peşinde ilerlemektedir.
Faaliyet alanımız anahtar teslimi daire iç dekorasyonu olmakla birlikte, eviniz, ofisiniz, işyeriniz için pratik ve modern dekorasyon çözümlerimizle de sizinleyiz.

Günümüz tabiri ile kaba inşaatı bitmiş yapılarda her türlü ince yapı uygulamaları ile yenilikçi çözümler üreten firmamız farklı olmayı farklılığı arayanlar için en doğru adresin üzerindeler.

Asma tavanlar, mutfak dolapları, banyo dolapları, zemin kaplamaları, tasarım mobilyalar, tv üniteleri, aydınlatmalar… aklınıza gelebilecek her türlü iç mekan uygulamalarında biz Kristal Yapı Kimyasalları olarak sizin istekleriniz doğrultusunda en doğru kararlar alarak  yaşam alanını iş hayatınızı kaliteli ve huzurlu kılma yolunda ilerlemekteyiz

Mikrobeton ile doğal görünümlü sağlam ve neme dayanıklı zemin kaplamaları oluşturmaktayız.Daha geniş bilgi için mikrobeton sayfamızı inceleyiniz.

3 boyutlu zemin kaplamaları ile istediğiniz resimleri zeminlerde duvarlarda uygulayarak eşi benzeri olmayan tasarımlar elde etmekteyiz.Daha geniş bilgi için 3 boyutlu zemin kaplama sayfamızı inceleyiniz
Zeminlerinizde bulunan henüz üzerine uygulama yapılmamış beton zeminlerde fayanslarda ahşap zeminlerde zemin parlatma yöntemi uygulayarak yeni bir görünüm elde edebiliriz.
Bütün bu çalışmaları birleştirerek zeminden duvarına tavanına eşyalarına kadar yaşanılası mekanlar yaratma peşinde ilerlemekteyiz.
KALİTELİ , UZUN ÖMÜRLÜ ,İSTEDİĞİNİZ TARZA MEKANLAR YARATMAK İÇİN BİZE ULAŞIN GEREKLİ BİLGİ İÇİN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN BİZE ULAŞARAK YARDIM ALABİLİRSİNİZ.