3 BOYUTLU ZEMİN KAPLAMA

Üstün teknoloji ile geliştirilmiş olan 3 Boyutlu zemin kaplama, AVM, İş yeri, Otel, Ev, Hastane, Okul vb. gibi birçok kullanım alanlarına sıra dışı tasarımlar yapmak mümkün hale geliyor. 3 boyutlu zemin kaplamalarında kullanmış olduğumuz ürünler, insan sağlına zarar vermediği gibi, Antibakteriyel olup, yıkanabilir, silinebilir, süpürülebilir. Aynı zamanda, Sağlamlık açısından, Darbelere dayanıklı olup çizilme, kırılma ve çatlama olmadığı gibi uygulanan zemine de İzolasyon olanağı sağlamaktadır

3D BOYUTLU ZEMİN KAPLAMALARI

Dekorasyonda farklılığı arayanlar için, “Kişiye özel tasarımlarla” müşterilerine hızlı, kreatif ve yüksek kalitede hizmet veren firmamız KRİSTAL YAPI KİMYASALLARI hizmetinizdedir.

 3 Boyutlu zemin kaplama, mutfak mutfak dolapları banyolar ofisler vb. gibi birçok kullanım alanlarına sıra dışı tasarımlar yapmak mümkün hale geliyor. 3 boyutlu zemin kaplamalarında kullanmış olduğumuz ürünler, insan sağlına zarar vermediği gibi, Antibakteriyel olup, yıkanabilir, silinebilir, süpürülebilir.
3 boyutlu zemin kaplamaları nasıl yapılır:
1-zeminin hazırlanması

  • Zemin alt yapı su ve nemden uzaklaştırılmaslıdır
  • Yuzey teraziye alınmalıdır
  • Bozuk zeminlerde Kristal Yapı Kimyasal ile prüzlü zeminlerde Epoksi  ile  düzeltme yapılmalıdır.
  • ( beton yüzeylerde ince sap ile uygulama yapılmamalıdır beton zeminin üzerindeki çimento şerbeti mutlaka alınmalıdır silme taşlama traşlama tipi aşındırıcı makineler çimento şerbetinin alınması için uygun bir yöntemdir.)
  • Alt solusyonun uygulanacagı yuzeyin hafif tırtıklı olmasında fayda vardır.
  • Zemin kaplamadan önceki son aşama pruzsuz bır yuzey elde edilmesidir.şeffaf epoksi ile bu yuzey elde edilebilir)

2-resmin yapıştırılması

  • Resim yapıştırma zemine uygun şekilde yapılır.resmin parca yerleri belirlenir varsa fazlalıklar kesilir.
  • Resim sırasıyla birbirini tamamlayacak şekilde altında boşluk bırakılmadan yapıştırılır.

3-son kat ust solusyonun uygulanması

  •  Musterinin istegine uygun malzeme seçilir malzemenin talimatında belirtildiği gibi uygulaması gerceklestirilir.

malzeme zemine mala yada rulo ile yayılır tek kat uygulanabilecegi gibi gerekirse 2. Kat da uygulanabilir

Hastahane 3d Şeffaf Epoksi zemin kaplamaları Homojen Olan Şeffaf Epoksi Zemin Kaplama gurubu kullanılmaktadır. Antibakteriyel olması ve tozu kendine çekmesi sayesin de hastanelerdeki tıbbi cihazların toza maruz kalmasını minumuma indirmektedir. Homojen 3d Şeffaf Epoksi zemin kaplamaları da diğer zemin kaplamaları gibi uygulanmakta olup istenildiği taktirde bordur ve duvara doğru dönğş yapılması uygulanmaktadır. Hastahane döşemelerin de zengin renk ve desen seçeneği mevcuttur.
Spor salonları yer döşemesin de genellikle akustik zemin kaplama ürünü kullanılmaktadır. Akustik Şeffaf Epoksi zemin kaplaması bir çok katman dan oluşmakta olup sağlamlığı ve esnekliği ön planda dır. Spor salonları döşemeleri de bir çok marka Şeffaf Epoksi kaplama ürünü bulunmakta ve zengin desen seçeneği sunmaktadır.